به سامانه خدمات مشتریان سامیکس خوش آمدید!

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای​​ شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت سامیکس در دستور کار مدیران و کارکنان قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.

گروه سامیکس برای ارایه‌ی خدمات بهتر، از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان کشور یاری گرفته است تا بتواند سرویسهارا با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند و خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به مشتریان خود ارایه کند. هم‌اکنون، تیمی پشتیبانی فنی آماده‌ی پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات کاربران است.

  همچنین به منظور ارزیابی دوره ای رضایت مشتریان بخشی در نظر گرفته شده است که کلیه مشتریان سامیکس امکان اعلام نظرات خود را در این بخش دارند، لذا خواهشمندیم ما را در رسالت خویش که همان رضایت مشتریان است یاری نمایید.

برای ورود به این سیستم نیاز به در اختیار داشتن نام کاربری و رمز عبور است، در صورتی که از مشتریان فعلی سامیکس هستید می توانید جهت دریافت اکانت دسترسی به فرم با دفتر PMO سامیکس تماس حاصل فرمایید.همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان