1

آشنایی با محصولات و خدمات


فرم درخواست دمو را تکمیل کرده و اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
2

راهکارهای ویژه صنایع مختلف


پس از مشاوره رایگان و آشنایی با گستره محصولات و خدمات سامیکس، بسته مناسب شرکت یا سازمان خود را انتخاب کنید، حتی می توانید بسته مورد نظر را بصورت رایگان آزمایش کنید یا اینکه بسته مورد نیاز خود را سفارش دهید تا بصورت اختصاصی برایتان طراحی و مناسب سازی شود.
3

آشنایی با محصولات و خدمات


فرم درخواست دمو را تکمیل کرده و اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
برای آشنایی با سایر محصولات سامیکس با ما تماس بگیرید!

تیم متخصصین سامیکس

شرکت فن‌آوري اطلاعات ساميکس، با بهره‌گيري از کادري مجرب و کارآزموده و با تکيه بر اصول و روش‌هاي علمي بر پيشبرد و توسعه صنعت IT کشور، تمرکز نموده است. از اين رو متخصصين شرکت با بهره‌گيري ازمتدولوژي ها و چارچوبهاي نوين توسعه نرم‌افزار، و با استفاده از دانش‌ روز IT و جديدترين ابزارهاي مورد نياز، به پياده سازي سيستم هاي اطلاعاتي و نرم افزارهاي مورد نياز سازمان‌ها پرداخته و همواره در جهت شناخت و رفع نيازهاي واقعي مشتريان گام برمي‌دارند.

  • مدنظر قرار دادن مشتري در محور كليه فرايندها
  • مدنظر قرار دادن اخلاق حرفه‌اي در كسب و كار
  • نگرش بلند مدت به موفقيت
  • بهره‌گيري از تجارب اساتيد متخصص دانشگاه‌هاي برتر
اطلاعات بیشتر
250
پورتال سازمانی
تا سال 1394
7250
پروژه ی منتشرشده بر روی EPM
تا سال 1394
55
تجربه موفق مشتری
تا سال 1394
140
وبسایت اینترنتی مبتنی بر شیرپوینت
یک زیرساخت: بی شمار راهکار
سامیکس چگونه می تواند به شما کمک کند؟
سیستم نرم افزاری مدیریت جلسات سامیکس رویکرد یکپارچه ای برای برگزاری بهتر جلسات، کنترل و مدیریت وقایع مربوط به یک جلسه و تصمیم گیری سریع تر را فراهم می کند.
مدیریت اسناد چرخه حیات اسناد را در سازمانتان مدیریت می کند اینکه چطور ایجاد می شوند، بازبینی شده و منتشر می شوند و اینکه چطور نهایتا مرتب شده و نگهداری می شوند.
مدیریت دانش کارا به شما اجازه می دهد تا افراد در سازمانتان با یکدیگر تعامل و مشارکت نموده، در ارتباط بمانند و دائما در مورد اطلاعات مرتبط با شاخه کاری تان به روز باشند.
اینترانت بخشی از پورتال شماست که همه ی همکاران داخل سازمان شما از طریق آن به همه ی اطلاعیه ها، درگاه ها و سیستم های عمومی دسترسی دارند.
اینترنت محلی است که مشتری فعلی یا بالقوه شما برای جستجو، پیدا کردن و خرید (یا حتی پرس و جو کردن درباره) محصولات و خدمات شما انتخاب خواهد کرد بنابراین ایجاد یک وجهه آنلاین مناسب برای کسب و کار حیاتی است.
معماران، طراحان، مهندسین، پیمانکاران، تامین کنندگان و سازندگان از طریق سیستم مدیریت مستندات به انواع اسناد متنوع اعم از Office و PDF، طرح های CAD، و فایل های تصویری دسترسی دارند.
راهکار آماده اکسترانت سامیکس بر پایه شیرپوینت و براساس سالها تجربه پیاده سازی در صنایع مختلف توسعه یافته است. ما تضمین می کنیم که این راهکار بر اساس بهترین تجربیات صنعت مناسب سازی شده و توسعه یافته است.
سرعت در مدیریت داده های منابع انسانی، کلیدی برای موفقیت مجموعه هاست . این راهکار فرایندهای پرسنلی، مدیریت تشکیلات، جذب استخدام، آموزش و انواع خدمات رفاهی و پرسنلی را پشتیبانی می کند.
سامانه مدیریت برگه زمانی سامیکس با بهره گیری از قابلیتهای Project Server و SharePoint Server به شما در مدیریت وظایف و زمان های کاری خودتان و تیم های کاری کمک می کند.
مقالات آموزشی
آخرین مطالب مرکز آموزش های سامیکس
​هوش تجاری (BI) مجموعه ای از تئوری ها، متدولوژی ها و فرایندهاست که داده های خام را به اطلاعات سودمند تبدیل می کند. زیبایی BI به این است که در این تبدیل بزرگ ابزارهایی هستند که به شما کمک کنند..
​پیش بینی اینکه مصورسازی داده ها - Data Visualization - در ​آینده چطور خواهد بود، دشوار است. با این حال روندهای رو به رشدی وجود دارد که ایده هایی در مورد اینکه این شاخه به کجا خواهد رفت را به ما می دهد.
​حتما برایتان پیش آمده که به خرید رفته باشید و لباسی خریده باشید که می گویند، برای همه سایزها مناسب است. به اصطلاح فروشنده ها فری سایز است؟ این دست لباس ها ممکن است برای برخی بسیار مناسب و اندازه باشند،
تعدادی از مشتریان سامیکس
در زیر تعدادی از مشتریان سامیکس را در 7 سال گذشته می توانید مشاهده کنید.
شرکت های فناوری اطلاعات
شرکت ها و کارخانجات تولیدی
موسسات اعتباری،بانک ها و بیمه ها
نفت و گاز و انرژی
وزارت خانه ها و سازمان های دولتی
تلکام(مخابرات)
پیمانکاران EPC و GC
شرکت های مشاوره و مهندسی
شرکت ها و موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی
همه موارد
با سایر مشتریان سامیکسآشنا شوید!