ورود به سيستم
پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

سامیکس - راهکارهای شیرپوینت و پراجکت سرور

:

معرفی سامیکس
آشنایی با شرکت سامیکس و سوابق پروژه های اجرایی
 

​گروه سامیکس ارائه دهنده خدمات مشاوره و مهندسی در زمینه سیستم های اطلاعاتی است. در تابستان 1384 سامیکس با سرمایه گذاری خصوصی و جذب متخصصینی از رشته های مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر توسعه پیدا کرده و در بهار 1385 با نام شرکت‏ سیستم های اطلاعاتی مدیریت یکپارچه سما ( با مسئولیت محدود) فعالیت خود را به صورت رسمی دنبال نمود. هم اکنون دفتر مرکزی سامیکس در خیابان سهروردی جنوبی مستقر است و پروژه های متعدد شرکت در زمینه سیستم های اطلاعاتی در جریان است.

تمرکز بر اجرای پروژه های تحقیق و توسعه مطابق نیاز مشتریان و استفاده از تخصص ها و دانش‏ مهندسی صنایع در کنار فناوری اطلاعات و مهندسین کامپیوتر در اجرای پروژه های توسعه سیستم های اطلاعاتی به کمک تفکر و تحلیل سیستمی، استفاده از چک لیست‏های ممیزی و استانداردهای مدیریتی در عارضه یابی و تشخیص صحیح مشکلات، نیازها و اهداف مدیریتی سازمان ها کلید موفقیت سامیکس و مسبب اجرای موفق آمیز و نتیجه بخش این پروژه هاست.

شایان ذکر است اکثر پروژه های شرکت سامیکس بر مبنای بسترهای بومی سازی شده و فارسی سازی شده شیرپوینت 2010 ، پراجکت سرور 2010 ، مایکروسافت CRM و سایر محصولات سروری مایکروسافت پیاده سازی می گردند.

پروژه های سامیکس عمدتا مبتنی بر شیرپوینت ، پراجکت سرور و CRM فارسی
 پیاده سازی پرتال بانک گردشگری مبتنی بر شیرپوینت 2010 مشاوره شیرپوینت در بانک صادرات مشاوره شیرپوینت در ایران خودرو پیاده سازی EPM بر بستر پراجکت سرور 2010 در همراه اول پیاده سازی EPM بر بستر پراجکت سرور 2010 در بنیاد مستضعفان  پیاده سازی پرتال مبتنی بر شیرپوینت در سازمان گسترش  پیاده سازی سیستم های مختلف مبتنی بر شیرپوینت 2010 در گروه مپنا مشاوره و پیاده سازی سیستم مبتنی بر شیرپوینت در ساپکو