بلاگ

پیاده سازی  تکنیک ارزش کسب شده در شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس
مدیریت ارزش کسب شده (انگلیسی: Earned value management) که برای اولین بار در سال 1967 توسط وزارت دفاع ایالات متحده به منظور مدیریت هزینه و تدارکات مورد استفاده قرار گرفت، روشی سیستماتیک برای یکپارچه‌سازی، اندازه‌گیری و مقایسه روند پیشرفت هزینه، زمان و محدوده در یک پروژه است.
ادامه
وان درایو؛ رابطی بین تمام پلتفرم‌های مایکروسافت!
مایکروسافت وان‌درایو یا به طور خلاصه OneDrive یک سرویس میزبانی فایل است که امکان آپلود انواع فایل و همگام‌سازی (sync) فایل‌ها در یک فضای ابری از طریق مرورگر و سایر دستگاه‌های متصل به اکانت OneDrive را مهیا می‌کند.
ادامه
مدیریت خرید، تدارکات و پرداختی‌ها؛ از حیاتی‌ترین ویژگی‌های ERP Dynamics NAV 2017
​باز هم Dynamics NAV و امکانات فوق‌العاده‌اش! وقتی صحبت از کارآمدی حداکثری در امکانات NAV مایکروسافت می‌کنیم، دقیقاً منظورمان کارآمدی تمام این امکانات، برای تمام کسب و کارهاست.
ادامه
مدیریت هزینه‌ها و نقدینگی در Microsoft Dynamics NAV
Dynamics NAV که این روزها پرمخاطب‌ترین نرم‌افزار در میان سری داینامیکس مایکروسافت در اروپا به شمار می‌رود، امتحان خود را آنقدر خوب پس داده است که روز به روز مرزهای جدیدی را در می‌نوردد. تجربه چند بار پیاده‌سازی NAV در ایران و درخواست‌های مکرر مبنی بر فارسی سازی این نرم‌افزار، سامیکس را مجاب کرده است که با ارائه این نرم افزار به زبان فارسی، در جهت جلب رضایت همراهانش گام بردارد.
ادامه
پیاده‌سازی راهکار جامع EPM در هلدینگ‌ها توسط سامیکس
در سال 1391 هماهنگی‌هایی میان سامیکس و یک هلدینگ، برای آغاز پروژه‌ای صورت گرفت که هدف آن پیاده‌سازی سیستم جامع مدیریت پروژه در این مجموعه بود. پس از برگزاری جلسات اولیه، مطابق روال قبلی، کارشناسان سامیکس وارد مرحله مطالعه مستندات شدند و چالش‌های اولیه پیاده‌سازی EPM در این مجموعه را بررسی کردند.
ادامه
مایکروسافت آژور (Microsoft Azure)
مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) یک بستر یا پلتفرم با مجموعه‌ای از سرویس‌های در هم تنیده ابری است که امکان رایانش ابری (Cloud computing) برای ایجاد، توسعه و مدیریت اپلیکیشن‌ها، وب یا موبایل را فراهم می‌آورد.
ادامه
سیستم برنامه‌ریزی و کنترل در مدیریت جامع پروژه
سیستم جامع مدیریت پروژه، کل چرخه حیات پروژه را از آغاز تا پایان در بر می‌گیرد. همان‌طور که می‌دانید، هر پروژه شامل چهار بخش اصلی برنامه‌ریزی، اجرا، کنترل و اختتام است. در این نوشته می‌خواهیم به سیستم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ای بپردازیم که با نگرش بر استاندارد بین‌المللی PMBOK 2004 پیاده‌سازی شده است.
ادامه
محصولات مایکروسافت در حوزه ERP
زمانی که مایکروسافت اولین ورژن Dynamics AX را به بازار فرستاد، آن را به عنوان یکی از چهار نوع متفاوت سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا ERP معرفی کرد که مبتنی بر فضای پردازش ابری است. سه ضلع دیگر این معادله هم در کنفرانس Envision از سوی مدیران مایکروسافت معرفی شدند.
ادامه
تغییرات Microsoft Project server از سال2007 تا اکنون
مایکروسافت پراجکت سرور یک راه‌حل مدیریت پروژه جامع است که از سال 2000 توسط مایکروسافت عرضه می‌شود. بستر پیاده‌سازی این نرم‌افزار، شیرپوینت است و مایکروسافت توانسته است قابلیت‌های آن را با project server و project web app گسترش دهد. این نرم‌افزار اطلاعات پروژه را در سرور SQL مرکزی محافظت می‌کند و مدیر پروژه می‌تواند کاربران و شرایط دسترسی هر کاربر به دیتابیس را تعریف کند.
ادامه
کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک توسط سامیکس
شرکت سامیکس (سیستم های اطلاعاتی مدیریت یکپارچه سما) پیشرو در ارائه راهکار های سازمانی مبتنی بر وب و موبایل و تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، در آخرين بررسي شوراي عالي انفورماتيک کشور موفق به اخذ رتبه نخست گردید.
ادامه
مارا دنبال کنید

 ویرایشگر محتوا

​​