بلاگ

مدیریت هزینه کارکنان در Microsoft Dynamics NAV 2018
در نسخه های قبلی سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی NAV Dynamics، کارکنان باید به عنوان فروشنده تعریف می‌شدند تا ارسال هزینه‌های آنها بتواند توسط NAV تنظیم شود. اما در نسخه‌ 2018 این ERP این امکان فراهم شده است که هزینه کارکنان با طیف وسیعی از ابزار ساده‌سازی شده برای این روند انجام گیرد.
ادامه
مدیریت مالی در Microsoft Dynamics NAV؛ هسته اصلی و قدرتمند ERP مایکروسافت
سیستم مایکروسافت داینامیکس که از ERP های شناخته شده جهانی است، یک راه حل لجستیک عمومی است که راه حل های مالی و حسابداری را برای ردیابی و تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات مالی شرکت شما ارائه می دهد.
ادامه
ارتقا ماژول تولید (Manufacturing) در نسخه های مختلف Dynamics NAV
و نهایتا از نسخه 2016 به بعد با اضافه شدن پیش بینی فروش و انبار(Sales and Inventory Forecasting) مشخصات این ماژول برای عملکرد بهینه و امکان یکپارچگی با ماژول های فروش و انبار که لازمه سیستم های ERP است نیز کامل گردید.
ادامه
ارتقا قابلیت های هوش تجاری و ابزارهای گزارش گیری در 2018 Dynamic NAV
شرکت مایکروسافت از سال 2009 و با توجه به ظهور نسل تازه سیستم ها هوش تجاری و گزارش سازی های مختلف شروع به ارتقا سامانه Dynamics NAV نمود و در نسخه 2013 آن امکان Query گرفتن از فایل های اکسل و همچنین امکان استفاده از ابزار Reporting Service در Microsoft SQL Server Reporting Services و از طریق نرم افزار Dynamics NAV را فراهم کرد.
ادامه
ERP Dynamics NAV مایکروسافت و تطابق آن با استانداردهای داخلی و بین المللی مالی- حسابداری
یک نرم افزار مالی اگر دارای رویکردی جهت نگهداشت ثبت‌های حسابداری بر مبنای دو استاندارد داخلی و IFRS باشد می‌تواند برای حسابداران حرفه‌ای بسیار سودمند باشد زیرا بهترین رویه برای تهیه گزارش‌های مالی برمبنای IFRS انجام قضاوت حرفه‌ای برای هر یک از رویدادهای مالی است.
ادامه
بهبود یکپارچگی Dynamics NAV 2018 و Power BI
یکپارچگی Power BI و Microsoft Dynamics NAV یک امکان مهم برای تجزیه و تحلیل کسب و کار شما خواهد بود. از طریق این یکپارچگی Dynamics NAV این قابلیت را به شما می‌دهد که در هر زمان و مکان که می‌خواهید به یک تحلیل مصور، تعاملی و منسجم از داده‌های خود دست پیدا کنید. شما با این یکپارچگی نه تنها می‌توانید به گزارشات Power BI و قابلیت‌های آن در پر استفاده ترین لیست‌های خود در Microsoft Dynamics NAV دست پیدا کنید بلکه می‌توانید با فیلتر کردن بخش‌های مختلف داده‌های ثبت شده در این لیست ها گزارشات تعاملی متناسب را نیز تولید کنید.
ادامه
مقایسه نسخه های مختلف Dynamics NAV
NAV یک سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) شرکت مایکروسافت است که برای مجموعه‌های با سایز متوسط مناسب است و یکی از موفق ترین ERP های موجود در بازار قلمداد می شود.​
ادامه
7 دلیل در پاسخ به یک پرسش؛ چرا Dynamics NAV Microsoft بهترین است ؟
در حال حاضر بیش از 200،000 سازمان در سراسر جهان از Dynamics NAV استفاده می کنند. ارائه ابزار مناسب برای انجام انواع فرآیندها، از حسابداری ساده تا عملیات توزیع پیچیده، Dynamics NAV را یکی از بهترین راه حل هایی می کند که می توانید برای ساده سازی فعالیت ها و افزایش کارایی خود از آن استفاده کنید.
ادامه
امکانات فوق العاده  Dynamics NAV 2018  در بخش مدیریت خدمات
یکی از ویژگی های برجسته در این بخش از نرم افزار، امکانات و جزئیات گسترده ای است که در بخش مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش مهیا می کند و این خود نسبت به بسیاری دیگر از ERP های بین المللی به عنوان مزیت رقابتی NAV شناخته می شود، هنگامی که فروش یک محصول در Dynamics NAV ثبت می شود، NAV می تواند خدمات مربوط به آن محصول از جمله گارانتی مربوطه را با توجه به ملاحظات و درخواسن های آن سازمان به انحا مختلف و بر اساس سناریو های گوناگون، به طور اتوماتیک در سیستم ایجاد و ثبت نماید.
ادامه
مارا دنبال کنید

 ویرایشگر محتوا

​​