بلاگ

راه حلی برای مدیریت مستندات فروش و خدمات در Dynamics CRM
از جمله سوالات پرتکرار بسیاری از سازمان ها پیش از راه اندازی راهکار Dynamics CRM این است که آیا نرم افزار CRM مایکروسافت امکان نگهداری مستندات را فراهم می کند؟ آیا این پلتفرم برای نگهداری مستندات مناسب است؟ دراین مطلب ضمن پاسخ به این سوالات، راهکار بهینه آرشیو مستندات فروش و خدمات سازمان را ، در حین استفاده از Dynamics CRM ذکر خواهیم کرد.
ادامه
ویژگی های جدید مایکروسافت پراجکت سرور 2016
دو ویژگی جدید Project Server 2016 قابلیت مدیریت منابع از طریق گردش کار و نمایش چندین Timeline در یک نما می باشد.
ادامه
استراتژی های انتخاب و پیاده سازی نرم افزارهای سازمانی
هنگامی که سازمان با یک نیازمندی نرم افزاری رو به روست استراتژی انتخاب نرم افزار چیست؟ آیا باید به دنبال بهترین نرم افزار موجود متناسب با نیاز فعلی بود و یا پارامترهای دیگری مثل یکپارچگی با سایر سیستم های موجود حائز اهمیت است؟ آینده نگری جهت انتخاب نرم افزار تا چه حد باید ملاک تصمیم گیری باشد؟ در این جا به بررسی این موضوع و استراتژی های تصمیم گیری، مشکلات و مزایای هریک پرداخته خواهد شد.
ادامه
چرا مایکروسافت داینامیکس نویژن، ERPای برای همه ی کسب و کارها است؟
​مایکروسافت داینامیکس نویژن ERP ای است که تقریبا برای همه نوع کسب و کاری مناسب است. سرعت، انعطاف پذیری، کاربری آسان و امکانات ارتباطی آن قابلیت هایی هستند که یکی از بهترین نرم افزارهای ERP برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را به بهترین شکل توصیف می کند. دلیلی که بطور کلی NAV نسبت به دیگر نرم افزارها ترجیح داده می شود این است که تقریبا همه ی صنایع و همه نوع کسب و کار را در زمینه های مالی، بودجه ریزی، فروش، خرید، کنترل موجودی، مدیریت پروژه، منابع انسانی، خدمات، ساخت و تولید، هوش تجاری و غیره پوشش می دهد. همچنین انواع مقررات قانونی را پوشش می دهد.
ادامه
Dynamics CRM در یک نگاه (اینفوگرافیک)
​ نرم افزار Microsoft Dynamics CR​M یک راهکار قدرتمند جهت مدیریت فرایندهای فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش و مدیریت وظایف حول این فرایندهاست . به علاوه Dynamics CRM یک پلتفرم منعطف جهت توسعه و سفارشی‌سازی به جهت تأمین نیازمندی‌های سازمان‌های مختلف با کسب و کارهای مختلف است. در این مقاله به طور خلاصه آنچه که Dynamics CRM در اختیارتان قرار می دهد را به شکل اینفوگرافیک مشاهده می کنید.
ادامه
سیستم ERP چطور کار می کند؟
برنامه ریزی منابع سازمان به زیرساخت یکپارچه ای از اپلیکیشن های کاربردی اطلاق می شود که یک سیستم مدیریت کسب و کار جامع را تشکیل می دهند. سیستم های ERP دسته وسیعی از کارکردها و فرایندهای کسب و کار را پوشش می دهند. با استفاده از یک سیستم ERP درست برنامه ریزی شده و به درستی پیاده سازی شده، همه چیز از پردازش سفارش گرفته تا اعتباربخشی به کاربران می تواند در یکجا مدیریت و اتوماسیون شود.
ادامه
چالش های اصلی کسب و کار که با کمک ERP می توان از آنها خلاص شد
برنامه ریزی منابع سازمانERP نقش کلیدی در برنامه ریزی ,تصمیم گیری و اشتراک گذاری اطلاعات در یک سازمان بازی میکند. و سابقه پیاده سازی آن در صنایع مختلف نشان از قدرت انعطاف و تطبیق پذیری آن را نشان میدهد در یک سازمان همیشه مواقعی بوده است که کارفرمایان با چالش هایی از جنس خطلاهای انسانی و تکنیکی مواجه شده اند و این خطاها بر افزایش هزینه ها کاهش کیفیت و ... تاثیر مستقیم دا شته است در حالیکه که یک سیستم ERP می تواند از این رخداد ها و چالش های نا خواسته جلوگیری کند و به شکوفایی سازمان شما کمک کند.
ادامه
ارتباطات کلید اصلی مورد قبول قرار گرفتن شیرپوینت است
کاربرانتان هر روز با شیرپوینت زندگی می کنند، بهترین روش برای اینکه کاری کنید آن را دوست داشته باشند این است که بطور منظم نظرات کاربرانتان را در مورد آن جویا شوید. از کاربران بپرسید چه چیزی را در مورد شیرپوینت دوست دارند و چه چیزهایی را در مورد آن نمی پسندند.
ادامه
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه، چرا و چگونه ؟
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه نگاه جامعی نسبت به پروژه دارد. نیروی اصلی این سیستم، تشویق نسبت به تغییر وضعیت از وضعیت فعلی برمبنای سیستم های بخش محور و مدیریت پروژه چند مرحله ای به سمت یک شیوه فعالانه هدف محوراست که از توسعه و مدیریت پروژه در یک مرحله یکپارچه پشتیبانی می کند. ویژگی اصلی چنین سیستم هایی، قابلیت های آنها در کمک به اتخاذ یک رویکرد هدف محور و متمرکز برای توسعه و مدیریت پروژه، تبدیل کردن فرصت ها به سرمایه و اداره کردن محدودیت ها خواهد بود.
ادامه
با سامانه نظارتی مرکز مدیریت راهها آشنا شوید.
اپلیکیشن موبایل 141 که سامانه رسمی اطلاع رسانی مرکز مدیریت راههای کشور به مردم درباره وضعیت ترافیکی گذرگاههای مختلف و محلهای قرارگیری استراحتگاهها، پمپ بنزین ها و ... در سطح جاده های کشور است در سال 1393 توسط شرکت سامیکس طراحی و پیاده سازی شد. به اعتراف تعدادی از مدیران دولتی این اپ از منظر تعداد کاربرانی که در حال حاضر از آن استفاده می کنند بزرگترین مرکز دولت الکترونیک می باشد که در عمر کوتاهش مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. همزمان با آغاز به کار این سامانه با توجه به تعداد زیاد کاربران فعال و حجم عظیم اطلاعاتی که به صورت لحظه ای در سامانه در حال گردش است، نیاز به یک سامانه موازی یکپارچه به منظور مدیریت و راهبری برنامه اصلی و کنترل عملکرد اپلیکیشن در هر لحظه احساس شد. به منظور پاسخگویی به این نیاز کارشناسان شرکت سامیکس با استفاده از زبان برنامه نویسی ASP.NET سامانه 141 monitoring را طراحی و پیاده سازی کردند که در حال حاضر مدیریت آن در اختیار مرکز مدیریت راههای کشور می باشد و وضعیت لحظه ای اپلیکیشن و کانالهای ارتباطی را که از طریق وب سرویس اطلاعات را به برنامه اصلی میفرستند برای کارشناسان آن سازمان نمایش می دهد.
ادامه
مارا دنبال کنید

 ویرایشگر محتوا

​​