بلاگ

Dynamics NAV و رابطه‌اش با سایر مایکروسافتی‌ها
یکی از نقاط قوت پلتفرم ERP Dynamics NAV که آن را از هم‌نوعانش متمایز می‌کند، هماهنگی وصف‌ناپذیر این نرم‌افزار با دیگر نرم‌افزارهای مایکروسافت می‌باشد؛ از این دسته می‌توان CRM , OFFICE 365 و SharePoint را نام برد که همگی می‌توانند از یک دیتابیس واحد استفاده کرده و زمان فعالیت را کاهش داده، دقت را دوچندان کرده، از دوباره کاری‌ها جلوگیری کرده و در نهایت بهره‌وری را به حداکثر می‌رساند.
ادامه
کسب گواهینامه سمتا توسط سامیکس
مرکز راهبری ساماندهی، مدیریت و توانمندسازی شبکه همکاران با نام اختصاری "سمتا" که با هدف تسهیل در به‌کار‌گیری ظرفیت‌های صنعتی، تحقیقاتی، پژوهشی، فناورانه و دانش‌بنیان کشور در قالب شبکه‌ای توانا از شرکت‌های فعال در بخش خصوصی تشکیل شده است، در بهار 97 مجموعه سامیکس را به عنوان یکی از سازمان‌های همکار خود برگزیده است.
ادامه
پیاده‌سازی هوشمندانه ERP؛ مهم‌ترین اقدام در مسیر موفقیت!
نكته مهمي كه در اجرا و پياده‌سازي يك سيستم بايد مد نظر قرار گيرد، آن است كه آيا اين مجموعه نرم افزاري با وضع موجود شركت خريدار نرم افزار ، تطابق دارد یا نه؟ اين يكي از دلايل مهمي است كه در روند اجراي فرآيند در شركت‌هاي خريدار، اختلال ايجاد مي‌كند و باعث مي‌شود گاها در اجراي پروژه چند ميليون دلاري وقفه ايجاد شود.
ادامه
Microsoft Dynamics NAV چه وقت و برای کدام سازمان؟!
راهکار Microsoft Dynamics NAV راهکاری برای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) است که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کنترل و نظارت بیشتری را روی منابع مالی‌‌شان فراهم کرده و می‌تواند مدیریت زنجیره تأمین، ساخت و تولید و عملیات را تسهیل نماید. با استفاده از خدمات سامیکس پیاده‌سازی آن سریع بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. با قدرت به سمت اهدافتان حرکت کنید!!
ادامه
سامانه مدیریت جلسات؛ قهرمان جلسات‌تان باشید!!
راهکار مدیریت جلسات سامیکس مبتنی بر SharePoint ، شامل ویژگی‌های اصلی چرخه یک جلسه می‌شود و بر اساس نیازهای سازمانی در سازمان‌های مختلف مناسب‌سازی و سفارشی می‌شود. این راهکار بسیار انعطاف پذیر بوده و قابلیت اضافه‌کردن ویژگی‌های مورد نظر سازمان را به منظور پیکره‌بندی یک راهکار سفارشی برای مشتری دارا می‌باشد.
ادامه
پیاده‌سازی EPM (سامانه مدیریت پروژه سازمانی) در شهرداری‌ها
وقتی صحبت از پیاده‌سازی EPM در سازمانی همانند شهرداری به میان می‌آید، باید خود را برای عبور از چالش‌هایی عجیب و غریب آماده کنیم. پنج سال پیش یعنی در سال 1392، سامیکس و شهرداری مشهد در مورد پیاده‌سازی سیستم جامع مدیریت پروژه (EPM)​ در این مجموعه به توافق های لازم رسیدند و بلافاصله تیم مشاوران سامیکس، خود را برای حضور در این شهر و شروع دور اول جلسات آموزشی آماده کردند. می‌دانیم که پیاده‌سازی EPM به ممارست و تلاش فراوان دست‌اندرکان در سازمان مقصد احتیاج دارد و مسئولان مشهدی برای همکاری با کارشناسان سامیکس اعلام آمادگی کردند.
ادامه
مزایای  Dynamics NAV به نسبت سایر نرم‌افزارهای حوزه ERP
استفاده از راهکارهای ERP در مدتی کوتاه به قدری افزایش یافت که امروز بسیاری از شرکت‌ها و موسسات در سرتاسر جهان مراحل تحقیق در مورد این راهکار را می‌گذرانند. در این میان ERP Dynamics NAV که به نوعی مهم‌ترین و کارآمدترین نرم‌افزار این حوزه است، به لحاظ تعداد کاربر با اختلاف زیادی نسبت به سایر نرم‌افزارهای ERP مایکروسافت پیشتاز است. در زیر، شرح برخی از مزایای اساسی‌تر این نرم‌افزار را با هم می‌خوانیم؛
ادامه
پیاده سازی  تکنیک ارزش کسب شده در شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس
مدیریت ارزش کسب شده (انگلیسی: Earned value management) که برای اولین بار در سال 1967 توسط وزارت دفاع ایالات متحده به منظور مدیریت هزینه و تدارکات مورد استفاده قرار گرفت، روشی سیستماتیک برای یکپارچه‌سازی، اندازه‌گیری و مقایسه روند پیشرفت هزینه، زمان و محدوده در یک پروژه است.
ادامه
وان درایو؛ رابطی بین تمام پلتفرم‌های مایکروسافت!
مایکروسافت وان‌درایو یا به طور خلاصه OneDrive یک سرویس میزبانی فایل است که امکان آپلود انواع فایل و همگام‌سازی (sync) فایل‌ها در یک فضای ابری از طریق مرورگر و سایر دستگاه‌های متصل به اکانت OneDrive را مهیا می‌کند.
ادامه
مدیریت خرید، تدارکات و پرداختی‌ها؛ از حیاتی‌ترین ویژگی‌های ERP Dynamics NAV 2017
​باز هم Dynamics NAV و امکانات فوق‌العاده‌اش! وقتی صحبت از کارآمدی حداکثری در امکانات NAV مایکروسافت می‌کنیم، دقیقاً منظورمان کارآمدی تمام این امکانات، برای تمام کسب و کارهاست.
ادامه
مارا دنبال کنید

 ویرایشگر محتوا

​​