لینک های مرتبط

​​​​​​​​​​​​​​​​​​چرا سامیکس ؟​​

سامیکس از سال 1385 بصورت رسمی شروع به کار کرده است و به واسطه بهره مندی از تیمی تخصصی متشکل از مهندسین صنایع و نرم افزار؛ قابلیت ها، تجارب و اعتبارمان در میان سازمان های ارائه دهنده خدمات حرفه ای شناخته شده و منحصربفرد است.

وقتی صحبت از مناسب سازی و سفارشی سازی شیرپوینت (SharePoint) و پراجکت سرور (Project Server) برای سازمان باشد، نام سامیکس در میان بهترین هاست. ما با موفقیت تکنولوژی های سرورساید مایکروسافت نظیر شیرپوینت، پراجکت سرور، اکسچنج(Exchange​)، اسکایپ(Skype) و ... را در بسیاری از کسب و کارها پیاده کرده ایم.
سامیکس بهترین انتخاب برای کسب و کارهایی است که به دنبال کسب عواید بیشتر از راهکارهای مایکروسافت هستند. سامیکس یکی از اولین ارائه دهندگان فارسی ساز و شمسی ساز شیرپوینت و پراجکت سرور بوده است. اما سامیکس فقط روی بومی سازی متمرکز نیست، کادر فنی و مشاوران ارشد ما سال ها تجربه پیاده سازی شیرپوینت و پراجکت سرور را دارند و به شرکت های زیادی در دستیابی ّبه سامانه های جامع نرم افزاری، یکپارچه سازی اطلاعات، و حداکثرسازی بازگشت سرمایه گذاری شان با حداکثر صرفه جویی در هزینه و زمان کمک کرده اند.
اصول سامیکس بر سرمایه گذاری و توسعه رابطه طولانی مدت با مشتریان و شرکای تجاری قرار گرفته است. تلاش می کنیم تا کادرمان را روی آخرین تکنولوژی ها مسلط نگه داریم، متخصص بودن در تکنولوژی هایی که پشتیبانی می کنیم اولین گام است، از آن مهمتر درک ماموریت کسب و کار مشتری و یکپارچه سازی تکنولوژی با آن در یک برنامه استراتژیک طولانی مدت است. تلاش می کنیم تا شرکت ها و سازمانهایی را که با ما کار می کنند بهره ورتر شوند و آنها را با تکنولوژی های هوشمند و فرایندهای ساده سازی شده تقویت می کنیم. ماموریت ما ایجاد موفقیت های قابل اندازه گیری برای مشتریانمان و ارائه بهترین ارزش ها به بازار است.
همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان